Vreme dolaska u mesto |
Mesto iz reda voznje |
ITINERER ODLAZNIH AUTOBUSA
12:28 Bujanovac-Beograd(iz Nisa 14,30 Kladovo, 13,20 Novi Sad 12:28 | LESKOVAC | 14:00 | NIS(STUDENTI) |
14:00 | NIS(PENZIONERI) |
14:00 | NIS |
14:20 | ALEKSINAC(PENZIONERI |
14:20 | ALEKSINAC |
14:20 | ALEKSINAC(STUDENTI) |
15:55 | SVRLJIG (ST.DJACI |
15:55 | SVRLJIG |
15:55 | SVRLJIG(PENZIONERI) |
16:50 | KNJAZEVAC (ST.DJA |
16:50 | KNJAZEVAC(PENZIONERI |
16:50 | KNJAZEVAC |
17:00 | ZAJECAR (ST.DJA |
17:00 | ZAJECAR(PENZIONERI) |
17:00 | ZAJECAR |
17:30 | BEOGRAD |
17:30 | BEOGRAD(STUDENTI) |
17:30 | BEOGRAD(PENZIONERI) |
17:30 | BEOGRAD(PENZIONERI) |
18:00 | NEGOTIN(PENZIONERI |
18:00 | NEGOTIN (ST.DJACI |
18:00 | NEGOTIN |
18:50 | NOVI SAD(PENZIONERI |
18:50 | NOVI SAD |
18:50 | NOVI SAD(STUDENTI) |
19:00 | KLADOVO (ST.DJA |
19:00 | KLADOVO |
19:00 | KLADOVO(PENZIONERI) |
20:30 | SUBOTICA(PENZIONERI |
20:30 | SUBOTICA(STUDENTI) |
20:30 | SUBOTICA |